Середа
14.11.2018
14:07
Форма входу
Категорії розділу
Статті і поради [19]
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Своя баня, найкраща!

Варто знати...

Головна » Статті » Статті і поради

Масаж грудей
З обох боків грудей розташовані великі грудні м'язи, які покривають всю грудну клітку. Під ними розташовуються малі м'язи. Бічна поверхня грудей з обох сторін встелена передніми зубчастими м'язами, які розташовані групами починаючи з 8-9 ребер. Нижню частину грудей займає верх великих м'язів живота.

Починаючи з нижньої частини грудей вниз, розташовуються м'язи живота. Проміжки між ребрами заповнені міжреберними м'язами, які поділяються на внутрішні і зовнішні.

Посеред міжреберних м'язів з нижньої частини кожного ребра і в проміжках між ними розташовуються судинно-нервові пучки, до складу яких входить вена, міжреберна артерія і відгалуження від грудного спинномозкового нерва.

Знизу грудна клітка закривається м'язово-сухожильною перегородкою - діафрагмою, яка призначена  для поділу черевної та грудної порожнини.

Масаж грудної області власного тіла бажано проводити сидячи, при цьому правою рукою масажують ліву половину грудей, а лівою, відповідно, праву. Перш за все роблять масаж верхньої області грудей до ділянки великого грудного м'яза, потім, виключаючи цей м'яз, масажують нижню частину грудної клітки.

Рухи спочатку поверхневі, погладжують, потім вони посилюються, робляться обома руками, обов'язково вздовж волокон великих грудних м'язів, в напрямку ключичного м'яза хвилеподібно вгору, потім потрібно повернутися знову на середню лінію грудей і зробити рухи вниз до закінчення грудного м'яза, включаючи також нижній відділ грудної клітини в напрямку пахв.

Вибіркового масажуванню слід піддати такі області, як передні зубчасті міжреберні, великі грудні м'язи і діафрагму. Хороший ефект також виходить при здійсненні кругових розтирань долонями або кінчиками пальців, при цьому великий палець затискає грудний м'яз поперек розташування її волокон.

Масування переднього зубчастого м'яза здійснюється косим погладжуванням в області з 2 по 9 ребро рухами до низу лопаток і хребту.

Масаж зовнішніх міжреберних м'язів бажано робити в положенні лежачи на боці, направляючи масажними рухами від грудини по міжреберних проміжків спереду назад.

М'язи діафрагми можна масажувати тільки непрямими рухами, а саме інтенсивним погладжуванням і розтиранням живота, що приводить до потрібних рухам діафрагми.

Слід пам'ятати, що масаж шкірної ділянки грудей не повинен призводити до розтягування шкіри в цій області, з огляду на те, що може знизитися еластичність грудних залоз. Необхідно уникати контакту з грудними залозами при застосуванні масажу.
Категорія: Статті і поради | Додав: Zvizdarrrrr (25.01.2013)
Переглядів: 434 | Теги: масаж грудей в бані, масаж, груди, своя баня, баня, м'язи | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: